Priekšapmaksa — pro forma

Ierasta apmaksas metode ir priekšapmaksa uz pro forma rēķina pamata. Pēc pasūtījuma ar atsauces uz saņemto piedāvājumu saņemšanas klients saņem pro forma rēķinu. Pēc naudas saņemšanas uz mūsu kontu sākas pasūtījuma apstrāde saskaņā ar piedāvājuma nosacījumiem. Dienā, kad preces tiek nosūtītas klientam, izrakstam Jums PVN rēķinu. Elektronisko licenču gadījumā PVN rēķins tiek izrakstīts dienā, kad saņemts rēķins no programmatūras ražotāja vai piegādātāja.

Komerckredīts

Komerckredītu var pieprasīt jebkurš klients, kas iepriekš veicis vismaz trīs pirkumus. Pārbaudes nolūkā lūdzam nosūtīt mums aktuālu informāciju par uzņēmumu un finanšu rezultātus pašreizējam gadam.

Citas apmaksas metodes

Pēc klienta pieprasījuma ir iespējams veikt apmaksu ar PayPal vai kredītkartes palīdzību. Lai pārbaudītu, vai šīs apmaksas metodes ir pieejamas, sazinieties ar tirdzniecības nodaļu.

Maksājums ārvalsts valūtā

Mēs dodam klientiem iespēju maksāt arī šādās valūtas: EUR, USD vai GBP. Ja Jūs gribētu veikt maksājumu citā valūtā, sazinieties ar tirdzniecības nodaļu. Visi piedāvājumi tiek pārrēķināti pēc aktuāla Polijas Nacionālās bankas kursiem.

Rekvizīti pārskaitījumiem

  • IBAN (PLN):PL87249000050000450071685983
  • IBAN (EUR):PL90249000050000460030704932
  • SWIFT:ALBPPLPW
  • BANK:Alior Bank SA