Jūs esat kategorijā Cisco 2000
1 - 47 - 47 Produkcija
GRWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena bez PVN 1 094,52 €
Cena ar PVN 1 324,37 €
GRWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena bez PVN 1 098,87 €
Cena ar PVN 1 329,63 €
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena bez PVN 21,05 €
Cena ar PVN 25,47 €
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena bez PVN 21,13 €
Cena ar PVN 25,57 €
MEMUSB-1024FT=
1GB USB Flash Token,spare
Cena bez PVN 595,00 €
Cena ar PVN 719,95 €
GRWIC-2CE1T1-PRI
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena bez PVN 1 766,92 €
Cena ar PVN 2 137,97 €
GRWIC-2CE1T1-PRI=
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena bez PVN 1 750,87 €
Cena ar PVN 2 118,55 €
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena bez PVN 105,66 €
Cena ar PVN 127,85 €
CAB-L400-20-TNC-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena bez PVN 105,24 €
Cena ar PVN 127,34 €
CAB-L400-20-N-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with N Connectors
Cena bez PVN 105,66 €
Cena ar PVN 127,85 €
CAB-L400-50-TNC-N=
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena bez PVN 326,51 €
Cena ar PVN 395,08 €
GRWIC-8A/S-232
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena bez PVN 458,56 €
Cena ar PVN 554,86 €
GRWIC-8A/S-232=
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena bez PVN 464,91 €
Cena ar PVN 562,54 €
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena bez PVN 125,06 €
Cena ar PVN 151,32 €
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena bez PVN 126,79 €
Cena ar PVN 153,42 €
CGR-2010/K9
Cisco CGR2010 w/2GE, 4 GRWIC slots, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB
Cena bez PVN 1 934,36 €
Cena ar PVN 2 340,58 €
Cisco Connected Grid ISDN BRI U GRWIC
Cena bez PVN 338,12 €
Cena ar PVN 409,13 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena bez PVN 561,70 €
Cena ar PVN 679,66 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena bez PVN 559,10 €
Cena ar PVN 676,51 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena bez PVN 561,70 €
Cena ar PVN 679,66 €
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena bez PVN 1 000,00 €
Cena ar PVN 1 210,00 €
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena bez PVN 1 000,00 €
Cena ar PVN 1 210,00 €
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena bez PVN 750,00 €
Cena ar PVN 907,50 €
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena bez PVN 750,00 €
Cena ar PVN 907,50 €
Cisco Connected Grid ISDN BRI S/T GRWIC
Cena bez PVN 232,46 €
Cena ar PVN 281,28 €
GRWIC-VA-DSL-A
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena bez PVN 591,70 €
Cena ar PVN 715,96 €
GRWIC-VA-DSL-A=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena bez PVN 588,97 €
Cena ar PVN 712,65 €
GRWIC-VA-DSL-B
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex B
Cena bez PVN 591,70 €
Cena ar PVN 715,96 €
GRWIC-VA-DSL-M
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena bez PVN 591,70 €
Cena ar PVN 715,96 €
GRWIC-VA-DSL-M=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena bez PVN 591,70 €
Cena ar PVN 715,96 €
MEM-CF-256MB-RGD=
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena bez PVN 200,00 €
Cena ar PVN 242,00 €
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena bez PVN 200,00 €
Cena ar PVN 242,00 €
GRWIC-D-ES-6S
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena bez PVN 1 009,67 €
Cena ar PVN 1 221,70 €
GRWIC-D-ES-6S=
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena bez PVN 1 583,46 €
Cena ar PVN 1 915,99 €
GRWIC-D-ES-2S-8PC=
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena bez PVN 1 098,87 €
Cena ar PVN 1 329,63 €
GRWIC-D-ES-2S-8PC
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena bez PVN 1 098,87 €
Cena ar PVN 1 329,63 €
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena bez PVN 125,06 €
Cena ar PVN 151,32 €
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena bez PVN 125,06 €
Cena ar PVN 151,32 €
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena bez PVN 126,20 €
Cena ar PVN 152,70 €
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena bez PVN 126,79 €
Cena ar PVN 153,42 €
CAB-AUX-RJ45
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena bez PVN 12,68 €
Cena ar PVN 15,34 €
CAB-AUX-RJ45=
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena bez PVN 12,62 €
Cena ar PVN 15,27 €
Rack Mount Kit Spare 19
Cena bez PVN 31,70 €
Cena ar PVN 38,36 €
Slot Divider (Guide) for Cisco CGR2010
Cena bez PVN 20,85 €
Cena ar PVN 25,23 €
GRWIC Blank
Cena bez PVN 31,26 €
Cena ar PVN 37,82 €
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena bez PVN 52,83 €
Cena ar PVN 63,92 €
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena bez PVN 52,63 €
Cena ar PVN 63,68 €