Jūs esat kategorijā Cisco 7600
1 - 50 - 590 Produkcija
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena bez PVN 5 250,00 €
Cena ar PVN 6 352,50 €
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena bez PVN 5 250,00 €
Cena ar PVN 6 352,50 €
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena bez PVN 3 780,00 €
Cena ar PVN 4 573,80 €
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena bez PVN 3 780,00 €
Cena ar PVN 4 573,80 €
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 21 000,00 €
Cena ar PVN 25 410,00 €
SPA-1CHOC3-CE-ATM=
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 21 000,00 €
Cena ar PVN 25 410,00 €
PA-MC-E3
1 port Multi-Channel E3 port adapter
Cena bez PVN 14 700,00 €
Cena ar PVN 17 787,00 €
PA-MC-STM-1SMI
1 port multichannel STM-1 single mode port adapter
Cena bez PVN 32 200,00 €
Cena ar PVN 38 962,00 €
PA-MC-STM-1SMI
1 port multichannel STM-1 single mode port adapter
Cena bez PVN 32 200,00 €
Cena ar PVN 38 962,00 €
PA-E3
1 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSU
Cena bez PVN 5 950,00 €
Cena ar PVN 7 199,50 €
PA-E3
1 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSU
Cena bez PVN 5 950,00 €
Cena ar PVN 7 199,50 €
1 x WS-X6908-10G-2TXL and 1 x WS-X6848-SFP-2TXL Combo Pack
Cena bez PVN 59 500,00 €
Cena ar PVN 71 995,00 €
1 x WS-X6908-10G-2TXL and 1 x WS-X6848-SFP-2TXL Combo Pack
Cena bez PVN 59 500,00 €
Cena ar PVN 71 995,00 €
SPA-1XCHSTM1/OC3
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 25 200,00 €
Cena ar PVN 30 492,00 €
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena bez PVN 4 200,00 €
Cena ar PVN 5 082,00 €
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena bez PVN 4 200,00 €
Cena ar PVN 5 082,00 €
1 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena bez PVN 5 600,00 €
Cena ar PVN 6 776,00 €
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena bez PVN 26 600,00 €
Cena ar PVN 32 186,00 €
DWDM-XFP-C=
10G MultiRate C Band Tunable DWDM XFP
Cena bez PVN 14 350,00 €
Cena ar PVN 17 363,50 €
DWDM-XFP-C=
10G MultiRate C Band Tunable DWDM XFP
Cena bez PVN 14 350,00 €
Cena ar PVN 17 363,50 €
XFP-10GZR-OC192LR
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena bez PVN 11 200,00 €
Cena ar PVN 13 552,00 €
XFP-10GZR-OC192LR=
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena bez PVN 11 200,00 €
Cena ar PVN 13 552,00 €
CAB-AC16A-90L-IN=
16A AC right angle pwr cord -International
Cena bez PVN 70,00 €
Cena ar PVN 84,70 €
CAB-AC16A-90L-IN=
16A AC right angle pwr cord -International
Cena bez PVN 70,00 €
Cena ar PVN 84,70 €
16A AC Power Cord For China
Cena bez PVN 35,00 €
Cena ar PVN 42,35 €
16A AC Power Cord For China
Cena bez PVN 35,00 €
Cena ar PVN 42,35 €
1900 W DC Option for 7606 Bundle
Cena bez PVN 1 050,00 €
Cena ar PVN 1 270,50 €
1900 W DC Option for 7606 Bundle
Cena bez PVN 1 050,00 €
Cena ar PVN 1 270,50 €
2 Port Channelized T3/E3 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 17 500,00 €
Cena ar PVN 21 175,00 €
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena bez PVN 8 750,00 €
Cena ar PVN 10 587,50 €
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena bez PVN 11 968,00 €
Cena ar PVN 14 481,28 €
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena bez PVN 11 968,00 €
Cena ar PVN 14 481,28 €
SPA-2XOC3-POS
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena bez PVN 8 050,00 €
Cena ar PVN 9 740,50 €
SPA-2XCT3/DS0
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 21 000,00 €
Cena ar PVN 25 410,00 €
SPA-2XT3/E3
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 6 300,00 €
Cena ar PVN 7 623,00 €
PA-2FE-TX
2-Port Fast Ethernet 100Base TX Port Adapter
Cena bez PVN 2 660,00 €
Cena ar PVN 3 218,60 €
PA-2FE-TX
2-Port Fast Ethernet 100Base TX Port Adapter
Cena bez PVN 2 660,00 €
Cena ar PVN 3 218,60 €
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena bez PVN 53 200,00 €
Cena ar PVN 64 372,00 €
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 14 000,00 €
Cena ar PVN 16 940,00 €
SPA-24CHT1-CE-ATM
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 14 000,00 €
Cena ar PVN 16 940,00 €
PWR-2700-AC
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
PWR-2700-AC
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
PWR-2700-AC=
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
PWR-2700-AC=
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
PWR-2700-DC
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 450,00 €
Cena ar PVN 2 964,50 €
PWR-2700-DC=
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 450,00 €
Cena ar PVN 2 964,50 €
PWR-2700-DC=
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena bez PVN 2 450,00 €
Cena ar PVN 2 964,50 €
3 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena bez PVN 14 700,00 €
Cena ar PVN 17 787,00 €
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 42 000,00 €
Cena ar PVN 50 820,00 €
SPA-4XT3/E3
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 11 900,00 €
Cena ar PVN 14 399,00 €

Lapas