Jūs esat kategorijā XR 12000
1 - 50 - 69 Produkcija
1GB Route Mem upg for 1 E3 card (2x512MB - needs 31S SW)
Cena bez PVN 5 170,00 €
Cena ar PVN 6 255,70 €
1-port Channelized OC48 to DS3 SPA
Cena bez PVN 91 000,00 €
Cena ar PVN 110 110,00 €
1-port Channelized OC48 to DS3 SPA
Cena bez PVN 65 000,00 €
Cena ar PVN 78 650,00 €
1-port Channelized OC12 to DS0 SPA
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
1-port Channelized OC12 to DS0 SPA
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
2 Port Channelized T3/E3 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena bez PVN 17 500,00 €
Cena ar PVN 21 175,00 €
2A/125V ceramic fuse (with holder), quantity 10 each
Cena bez PVN 55,00 €
Cena ar PVN 66,55 €
2GB Memory - (1x2GB DIMM) Configuration
Cena bez PVN 21 446,00 €
Cena ar PVN 25 949,66 €
512MB (1 DIMM) Route Mem for Eng 3 (1x512MB - needs 31S)
Cena bez PVN 5 170,00 €
Cena ar PVN 6 255,70 €
Alarm Cable Front
Cena bez PVN 50,00 €
Cena ar PVN 60,50 €
Cisco 12000 PRP-3 80G Hard Drive
Cena bez PVN 4 900,00 €
Cena ar PVN 5 929,00 €
Cisco 12000 Performance Router Processor 2 (PRP-2)
Cena bez PVN 26 807,00 €
Cena ar PVN 32 436,47 €
Cisco 12016 GSR AC Power Supply Cord, US Spare
Cena bez PVN 70,00 €
Cena ar PVN 84,70 €
Cisco 12016 Alarm Card Spare
Cena bez PVN 1 000,00 €
Cena ar PVN 1 210,00 €
Cisco 12406 GSR AC Power Supply Cord, Australia
Cena bez PVN 96,00 €
Cena ar PVN 116,16 €
Cisco 12406 GSR AC Power Supply Cord, Europe
Cena bez PVN 96,00 €
Cena ar PVN 116,16 €
Cisco 2GB Flash Memory Option
Cena bez PVN 2 872,00 €
Cena ar PVN 3 475,12 €
FLASH-2G
Cisco 2GB Flash Memory Option
Cena bez PVN 2 872,00 €
Cena ar PVN 3 475,12 €
Cisco 2GB PC ATA Flash Disk
Cena bez PVN 2 872,00 €
Cena ar PVN 3 475,12 €
Cisco 2GB PC ATA Flash Disk 10 Pack
Cena bez PVN 14 361,00 €
Cena ar PVN 17 376,81 €
FLASH-4G
CIsco 4GB Flash Memory Option
Cena bez PVN 3 080,00 €
Cena ar PVN 3 726,80 €
CIsco 4GB Flash Memory Option
Cena bez PVN 3 080,00 €
Cena ar PVN 3 726,80 €
Cisco 4GB PC ATA Flash Disk
Cena bez PVN 4 787,00 €
Cena ar PVN 5 792,27 €
Cisco 4GB PC ATA Flash Disk
Cena bez PVN 4 787,00 €
Cena ar PVN 5 792,27 €
Cisco 4GB PC ATA Flash Disk 10 Pack
Cena bez PVN 23 935,00 €
Cena ar PVN 28 961,35 €
Cisco 12016 GSR Air Filter Kit
Cena bez PVN 97,50 €
Cena ar PVN 117,98 €
Cisco 12416 320 Gbps GSR Switch Fabric Spare
Cena bez PVN 23 935,00 €
Cena ar PVN 28 961,35 €
Cisco XR 12000 Performance Router Processor 2 Redundant
Cena bez PVN 26 807,00 €
Cena ar PVN 32 436,47 €
Cisco XR 12000 Performance Route Processor 3
Cena bez PVN 24 000,00 €
Cena ar PVN 29 040,00 €
PRP-3
Cisco XR 12000 Performance Route Processor 3
Cena bez PVN 10 000,00 €
Cena ar PVN 12 100,00 €
Cisco XR 12000 Performance Route Processor 3 (Redundant)
Cena bez PVN 33 600,00 €
Cena ar PVN 40 656,00 €
Cisco XR 12000 PRP-3 2GB Compact Flash
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
Cisco XR 12000 PRP-3 4GB Compact Flash
Cena bez PVN 1 750,00 €
Cena ar PVN 2 117,50 €
Cisco XR 12000 PRP-3 4GB Compact Flash
Cena bez PVN 3 500,00 €
Cena ar PVN 4 235,00 €
Cisco XR 12000 PRP-3 8GB Memory (2X4GB DIMM
Cena bez PVN 28 000,00 €
Cena ar PVN 33 880,00 €
Cisco XR 12000 PRP-3 8GB Memory - (2x4GB DIMM)
Cena bez PVN 21 000,00 €
Cena ar PVN 25 410,00 €
Cisco XR 12000 PRP-3 4GB Memory (2X2GB DIMM)
Cena bez PVN 23 100,00 €
Cena ar PVN 27 951,00 €
Cisco XR 12000 PRP3 Two Pack Bundle
Cena bez PVN 53 550,00 €
Cena ar PVN 64 795,50 €
12000-SIP-601=
Multirate 10G IP Services Engine (Modular)
Cena bez PVN 49 500,00 €
Cena ar PVN 59 895,00 €
12000-SIP-401=
Multirate 2.5G IP Service (Modular)
Cena bez PVN 22 500,00 €
Cena ar PVN 27 225,00 €
12000-SIP-501=
Multirate 5G IP Services Engine (Modular)
Cena bez PVN 29 500,00 €
Cena ar PVN 35 695,00 €
XFP-10GLR-OC192SR
Multirate XFP module for 10GBASE-LR and OC192 SR-1
Cena bez PVN 2 800,00 €
Cena ar PVN 3 388,00 €
XFP-10GLR-OC192SR=
Multirate XFP module for 10GBASE-LR and OC192 SR-1
Cena bez PVN 2 800,00 €
Cena ar PVN 3 388,00 €
Cena bez PVN 100,00 €
Cena ar PVN 121,00 €
GSR4/80 SPARE AIR FILTER
Cena bez PVN 300,00 €
Cena ar PVN 363,00 €
Alarm Display Assembly
Cena bez PVN 450,00 €
Cena ar PVN 544,50 €
Alarm Display Cable, Rear
Cena bez PVN 75,00 €
Cena ar PVN 90,75 €
SFP-OC12-IR1=
OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Reach (15km)
Cena bez PVN 778,29 €
Cena ar PVN 941,73 €
SFP-OC12-IR1
OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Reach (15km)
Cena bez PVN 781,89 €
Cena ar PVN 946,09 €
OC-12/ STM-4 SFP, Multi-mode Fiber
Cena bez PVN 633,97 €
Cena ar PVN 767,10 €

Lapas