Jūs esat kategorijā Catalyst 3750
1 - 50 - 66 Produkcija
12 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Cena bez PVN 1 020,00 €
Cena ar PVN 1 234,20 €
1300nm/1550nm WDM splitter cable
Cena bez PVN 525,00 €
Cena ar PVN 635,25 €
CWDM-CHASSIS-2=
2 Slot Chassis for CWDM Mux Plug in Modules
Cena bez PVN 350,00 €
Cena ar PVN 423,50 €
2-channels EWDM OADM Module
Cena bez PVN 2 100,00 €
Cena ar PVN 2 541,00 €
24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Cena bez PVN 1 700,00 €
Cena ar PVN 2 057,00 €
4-channels EWDM OADM Module
Cena bez PVN 4 200,00 €
Cena ar PVN 5 082,00 €
CWDM-OADM4-1=
4-channels CWDM OADM Module ( 1470, 1490, 1510, 1530)
Cena bez PVN 2 800,00 €
Cena ar PVN 3 388,00 €
CWDM-OADM4-2=
4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100)
Cena bez PVN 2 800,00 €
Cena ar PVN 3 388,00 €
CWDM-MUX8A=
8-channels CWDM MUX/DEMUX Module
Cena bez PVN 5 600,00 €
Cena ar PVN 6 776,00 €
8-channels EWDM MUX/DEMUX Module
Cena bez PVN 8 400,00 €
Cena ar PVN 10 164,00 €
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Cena bez PVN 3 658,00 €
Cena ar PVN 4 426,18 €
WS-C3750G-12S-E
Catalyst 3750 12 SFP + IPS Image
Cena bez PVN 12 638,00 €
Cena ar PVN 15 291,98 €
Catalyst 3750 12 SFP DC powered + IPB Image
Cena bez PVN 9 478,00 €
Cena ar PVN 11 468,38 €
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Cena bez PVN 9 531,00 €
Cena ar PVN 11 532,51 €
WS-C3750G-24PS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena bez PVN 8 234,00 €
Cena ar PVN 9 963,14 €
WS-C3750G-24PS-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena bez PVN 12 446,00 €
Cena ar PVN 15 059,66 €
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Cena bez PVN 3 660,00 €
Cena ar PVN 4 428,60 €
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Cena bez PVN 11 585,00 €
Cena ar PVN 14 017,85 €
WS-C3750-24FS-S
Catalyst 3750 24 100BaseFX + 2 SFP Standard Multilayer Image
Cena bez PVN 9 500,00 €
Cena ar PVN 11 495,00 €
WS-C3750G-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Cena bez PVN 14 744,00 €
Cena ar PVN 17 840,24 €
WS-C3750G-48TS-E
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPS Image
Cena bez PVN 23 169,00 €
Cena ar PVN 28 034,49 €
WS-C3750G-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena bez PVN 16 372,00 €
Cena ar PVN 19 810,12 €
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena bez PVN 24 797,00 €
Cena ar PVN 30 004,37 €
WS-C3750G-24TS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1.5RU
Cena bez PVN 7 176,00 €
Cena ar PVN 8 682,96 €
Catalyst 3750G-24PD-S and 4x LAP1142N Bundle, A Reg Domain
Cena bez PVN 11 197,00 €
Cena ar PVN 13 548,37 €
WS-C3750V2-24TS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
Cena bez PVN 2 988,60 €
Cena ar PVN 3 616,21 €
WS-C3750V2-24TS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
Cena bez PVN 4 481,20 €
Cena ar PVN 5 422,25 €
WS-C3750V2-24PS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
Cena bez PVN 3 532,60 €
Cena ar PVN 4 274,45 €
WS-C3750V2-24PS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
Cena bez PVN 5 093,20 €
Cena ar PVN 6 162,77 €
WS-C3750V2-24FS-S
Catalyst 3750V2 24 100BASE-FX ports + 2 SFP Standard Image
Cena bez PVN 6 184,60 €
Cena ar PVN 7 483,37 €
WS-C3750V2-48TS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
Cena bez PVN 5 232,60 €
Cena ar PVN 6 331,45 €
WS-C3750V2-48TS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
Cena bez PVN 6 793,20 €
Cena ar PVN 8 219,77 €
WS-C3750V2-48PS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
Cena bez PVN 6 456,60 €
Cena ar PVN 7 812,49 €
WS-C3750V2-48PS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
Cena bez PVN 7 813,20 €
Cena ar PVN 9 453,97 €
CAB-STACK-1M-NH=
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 170,00 €
Cena ar PVN 205,70 €
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 102,00 €
Cena ar PVN 123,42 €
CAB-STACK-1M=
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Cena bez PVN 136,00 €
Cena ar PVN 164,56 €
CAB-STACK-1M
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Cena bez PVN 68,00 €
Cena ar PVN 82,28 €
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 170,00 €
Cena ar PVN 205,70 €
CAB-STACK-3M-NH=
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 238,00 €
Cena ar PVN 287,98 €
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Cena bez PVN 136,00 €
Cena ar PVN 164,56 €
CAB-STACK-3M=
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Cena bez PVN 204,00 €
Cena ar PVN 246,84 €
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 34,00 €
Cena ar PVN 41,14 €
CAB-STACK-50CM-NH=
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez PVN 102,00 €
Cena ar PVN 123,42 €
CAB-STACK-50CM=
Cisco StackWise 50CM Stacking Cable
Cena bez PVN 42,27 €
Cena ar PVN 51,15 €
CWDM-OADM1-1470=
Dual single channel OADM Module ( 1470nm)
Cena bez PVN 1 400,00 €
Cena ar PVN 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1490=
Dual single channel OADM Module ( 1490nm)
Cena bez PVN 1 400,00 €
Cena ar PVN 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1510=
Dual single channel OADM Module ( 1510nm)
Cena bez PVN 1 400,00 €
Cena ar PVN 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1530=
Dual single channel OADM Module ( 1530nm)
Cena bez PVN 1 400,00 €
Cena ar PVN 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1550=
Dual single channel OADM Module ( 1550nm)
Cena bez PVN 1 400,00 €
Cena ar PVN 1 694,00 €

Lapas