Jūs esat kategorijā Catalyst 4500
1 - 50 - 356 Produkcija
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena bez PVN 547,26 €
Cena ar PVN 662,18 €
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena bez PVN 549,44 €
Cena ar PVN 664,82 €
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena bez PVN 696,50 €
Cena ar PVN 842,77 €
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena bez PVN 418,59 €
Cena ar PVN 506,49 €
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena bez PVN 211,33 €
Cena ar PVN 255,71 €
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena bez PVN 215,00 €
Cena ar PVN 260,15 €
1000BASE-T GBIC
Cena bez PVN 378,00 €
Cena ar PVN 457,38 €
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena bez PVN 190,19 €
Cena ar PVN 230,13 €
WS-G5487
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena bez PVN 2 796,50 €
Cena ar PVN 3 383,77 €
GLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-D SFP
Cena bez PVN 190,19 €
Cena ar PVN 230,13 €
GLC-FE-100BX-U
100BASE-BX10-U SFP
Cena bez PVN 190,19 €
Cena ar PVN 230,13 €
GLC-FE-100FX
100BASE-FX SFP for FE port
Cena bez PVN 105,66 €
Cena ar PVN 127,85 €
GLC-FE-100LX
100BASE-LX SFP for FE port
Cena bez PVN 169,06 €
Cena ar PVN 204,56 €
X2-10GB-CX4
10GBASE-CX4 X2 Module
Cena bez PVN 574,00 €
Cena ar PVN 694,54 €
X2-10GB-LR
10GBASE-LR X2 Module
Cena bez PVN 1 775,11 €
Cena ar PVN 2 147,88 €
X2-10GB-LX4
10GBASE-LX4 X2 Module
Cena bez PVN 2 667,00 €
Cena ar PVN 3 227,07 €
X2-10GB-SR
10GBASE-SR X2 Module
Cena bez PVN 887,56 €
Cena ar PVN 1 073,95 €
X2-10GB-T
X2 10GBASE-T pluggable transceiver
Cena bez PVN 953,00 €
Cena ar PVN 1 153,13 €
X2-10GB-ZR=
10GBASE-ZR X2 Module
Cena bez PVN 15 318,00 €
Cena ar PVN 18 534,78 €
24 units of GLC-FE-100FX
Cena bez PVN 4 308,00 €
Cena ar PVN 5 212,68 €
256 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE
Cena bez PVN 1 915,00 €
Cena ar PVN 2 317,15 €
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena bez PVN 14 356,00 €
Cena ar PVN 17 370,76 €
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena bez PVN 13 404,00 €
Cena ar PVN 16 218,84 €
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena bez PVN 10 531,00 €
Cena ar PVN 12 742,51 €
4506-E Chassis, two WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena bez PVN 17 233,00 €
Cena ar PVN 20 851,93 €
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena bez PVN 20 106,00 €
Cena ar PVN 24 328,26 €
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 2800W PS
Cena bez PVN 22 016,00 €
Cena ar PVN 26 639,36 €
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena bez PVN 21 058,00 €
Cena ar PVN 25 480,18 €
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 4200W PS
Cena bez PVN 22 973,00 €
Cena ar PVN 27 797,33 €
4507R-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena bez PVN 21 063,00 €
Cena ar PVN 25 486,23 €
4510-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6-E
Cena bez PVN 28 722,00 €
Cena ar PVN 34 753,62 €
48 units of GLC-FE-100BX-D
Cena bez PVN 8 712,00 €
Cena ar PVN 10 541,52 €
48 units of GLC-FE-100FX
Cena bez PVN 8 617,00 €
Cena ar PVN 10 426,57 €
48 units of GLC-FE-100LX
Cena bez PVN 12 446,00 €
Cena ar PVN 15 059,66 €
512 DIM DRAM Factory Upgrade for Supervisor II-Plus- 10GE
Cena bez PVN 1 915,00 €
Cena ar PVN 2 317,15 €
512 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE and V-10GE
Cena bez PVN 3 351,00 €
Cena ar PVN 4 054,71 €
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Cena bez PVN 6 697,00 €
Cena ar PVN 8 103,37 €
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Cena bez PVN 6 697,00 €
Cena ar PVN 8 103,37 €
CAB-ACS-16=
AC Power Cord (Swiss) 16A
Cena bez PVN 31,50 €
Cena ar PVN 38,12 €
AS-3112 to IEC-C15 8ft Aus
Cena bez PVN 38,00 €
Cena ar PVN 45,98 €
AS-3112 to IEC-C19 14ft Aus
Cena bez PVN 43,00 €
Cena ar PVN 52,03 €
CAB-AC-2800W-TWLK=
U.S. Power Cord, Twist Lock, NEMA 6-20 Plug
Cena bez PVN 43,00 €
Cena ar PVN 52,03 €

Lapas