Jūs esat kategorijā Cisco 2500
1 - 27 - 27 Produkcija
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena bez PVN 1 275,55 €
Cena ar PVN 1 543,42 €
1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)
Cena bez PVN 3 825,00 €
Cena ar PVN 4 628,25 €
GLC-ZX-SM-RGD=
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena bez PVN 2 809,47 €
Cena ar PVN 3 399,46 €
GLC-SX-MM-RGD=
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena bez PVN 133,57 €
Cena ar PVN 161,62 €
GLC-LX-SM-RGD=
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena bez PVN 470,27 €
Cena ar PVN 569,03 €
GLC-FE-100FX-RGD=
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena bez PVN 175,59 €
Cena ar PVN 212,46 €
GLC-FE-100LX-RGD=
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena bez PVN 281,11 €
Cena ar PVN 340,14 €
Cisco CGS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena bez PVN 2 867,00 €
Cena ar PVN 3 469,07 €
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena bez PVN 2 800,00 €
Cena ar PVN 3 388,00 €
CAB-CONSOLE-USB
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
Cena bez PVN 19,46 €
Cena ar PVN 23,55 €
CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Cena bez PVN 5,74 €
Cena ar PVN 6,95 €
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena bez PVN 64,61 €
Cena ar PVN 78,18 €
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena bez PVN 96,00 €
Cena ar PVN 116,16 €
Cisco GS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena bez PVN 2 867,00 €
Cena ar PVN 3 469,07 €
PWR-RGD-AC-DC
Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr Sup for CGR2010/CGS2520
Cena bez PVN 493,82 €
Cena ar PVN 597,52 €
Hgh AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) Pwr Supp CGR2010 and CGS2520
Cena bez PVN 645,87 €
Cena ar PVN 781,50 €
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena bez PVN 31,70 €
Cena ar PVN 38,36 €
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena bez PVN 72,00 €
Cena ar PVN 87,12 €
Power Supply Blank for CGR2010 and CGS2520
Cena bez PVN 21,03 €
Cena ar PVN 25,45 €
Spare 19IN rack-mount kit for the CGS 2520
Cena bez PVN 72,00 €
Cena ar PVN 87,12 €
MEM-SD-1GB-RGD=
SD Flash for Cisco CGS2520
Cena bez PVN 383,00 €
Cena ar PVN 463,43 €
SD Flash cover for Cisco CGS2520
Cena bez PVN 24,00 €
Cena ar PVN 29,04 €
For China Only - Cisco CGS2520 /2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena bez PVN 4 495,00 €
Cena ar PVN 5 438,95 €
For China Only - Cisco CGS2520 w/2GE, 24-10/100 copper
Cena bez PVN 4 686,00 €
Cena ar PVN 5 670,06 €
For China Only - Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr
Cena bez PVN 670,00 €
Cena ar PVN 810,70 €
PWR-RGD-LOW-DC
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena bez PVN 549,03 €
Cena ar PVN 664,33 €
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena bez PVN 645,90 €
Cena ar PVN 781,54 €