Jūs esat kategorijā Cisco
51 - 100 - 8859 Produkcija
1-port Channelized OC12 to DS0 SPA
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
1-port Channelized OC12 to DS0 SPA
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 25 200,00 €
Cena ar PVN 30 492,00 €
SPA-1XCHSTM1/OC3
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena bez PVN 25 200,00 €
Cena ar PVN 30 492,00 €
GRWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena bez PVN 1 040,08 €
Cena ar PVN 1 258,50 €
GRWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena bez PVN 1 040,08 €
Cena ar PVN 1 258,50 €
HWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI HWIC (data only)
Cena bez PVN 1 207,19 €
Cena ar PVN 1 460,70 €
HWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI HWIC (data only)
Cena bez PVN 1 040,08 €
Cena ar PVN 1 258,50 €
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena bez PVN 4 200,00 €
Cena ar PVN 5 082,00 €
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena bez PVN 4 200,00 €
Cena ar PVN 5 082,00 €
HWIC-1ADSL
1-port ADSLoPOTS HWIC
Cena bez PVN 375,00 €
Cena ar PVN 453,75 €
HWIC-1B-U=
1-port ISDN BRI NT1 HWIC
Cena bez PVN 320,03 €
Cena ar PVN 387,24 €
HWIC-1B-U
1-Port ISDN BRI U High-Speed WAN Interface Card
Cena bez PVN 280,03 €
Cena ar PVN 338,84 €
WIC-1B-S/T-V3
1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line)
Cena bez PVN 201,10 €
Cena ar PVN 243,33 €
WIC-1B-S/T-V3=
1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line)
Cena bez PVN 232,15 €
Cena ar PVN 280,90 €
1 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena bez PVN 5 600,00 €
Cena ar PVN 6 776,00 €
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena bez PVN 13 404,00 €
Cena ar PVN 16 218,84 €
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena bez PVN 7 000,00 €
Cena ar PVN 8 470,00 €
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena bez PVN 26 600,00 €
Cena ar PVN 32 186,00 €
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena bez PVN 26 600,00 €
Cena ar PVN 32 186,00 €
HWIC-1T
1-Port Serial WAN Interface Card
Cena bez PVN 160,01 €
Cena ar PVN 193,61 €
HWIC-1T=
1-Port Serial WAN Interface Card
Cena bez PVN 178,65 €
Cena ar PVN 216,17 €
1-port serial WAN (Cisco 1861 only)
Cena bez PVN 431,00 €
Cena ar PVN 521,51 €
1-port serial WAN (Cisco 1861 only)
Cena bez PVN 431,00 €
Cena ar PVN 521,51 €
1-Port T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN Interface Card
Cena bez PVN 400,04 €
Cena ar PVN 484,05 €
HWIC-1DSU-T1=
1-Port T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN Interface Card
Cena bez PVN 460,04 €
Cena ar PVN 556,65 €
NM-1A-T3/E3=
1-Port T3/E3 ATM network Module
Cena bez PVN 4 970,00 €
Cena ar PVN 6 013,70 €
1-Port T3/E3 ATM network Module
Cena bez PVN 4 970,00 €
Cena ar PVN 6 013,70 €
1.5kW DC Power Module
Cena bez PVN 1 960,00 €
Cena ar PVN 2 371,60 €
1.5kW DC Power Module
Cena bez PVN 1 960,00 €
Cena ar PVN 2 371,60 €
ASR 9912 10 Line Card Slot DC Chassis w/ PEM V2
Cena bez PVN 161 000,00 €
Cena ar PVN 194 810,00 €
ASR 9912 10 Line Card Slot DC Chassis w/ PEM V2
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
ASR 9912 10 Line Card Slot AC Chassis w/ PEM V2
Cena bez PVN 70 000,00 €
Cena ar PVN 84 700,00 €
ASR 9912 10 Line Card Slot AC Chassis w/ PEM V2
Cena bez PVN 161 000,00 €
Cena ar PVN 194 810,00 €
AIR-CAB010LL-N=
10 ft LOW LOSS CABLE ASSEMBLY W/N CONNECTORS
Cena bez PVN 59,60 €
Cena ar PVN 72,12 €
N7K-C7010
10 Slot Chassis, No Power Supplies, Fans Included
Cena bez PVN 19 148,00 €
Cena ar PVN 23 169,08 €
N7K-C7010=
10 Slot Chassis, No Power Supply, Fans Included
Cena bez PVN 19 148,00 €
Cena ar PVN 23 169,08 €
100 ft Dual RG-6 Cable Assembly w/F-Type Connectors
Cena bez PVN 104,00 €
Cena ar PVN 125,84 €
AIR-CAB100ULL-R
100 ft. ULTRA LOW LOSS CABLE ASSEMBLY W/RP-TNC CONNECTORS
Cena bez PVN 175,62 €
Cena ar PVN 212,50 €
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena bez PVN 520,05 €
Cena ar PVN 629,26 €
GLC-BX-U=
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena bez PVN 524,87 €
Cena ar PVN 635,09 €
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena bez PVN 520,05 €
Cena ar PVN 629,26 €
GLC-BX-D=
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena bez PVN 736,92 €
Cena ar PVN 891,67 €
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena bez PVN 4 782,00 €
Cena ar PVN 5 786,22 €

Lapas