Jūs esat kategorijā Fibre Channel / SAN
1 - 50 - 88 Produkcija
45W2420
SFP+ Transceiver 10Gbps LR
Cena bez PVN 2 591,67 €
Cena ar PVN 3 135,92 €
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Cena bez PVN 599,17 €
Cena ar PVN 725,00 €
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena bez PVN 99,17 €
Cena ar PVN 120,00 €
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 76,67 €
Cena ar PVN 92,77 €
12 Port Activation
Cena bez PVN 3 075,00 €
Cena ar PVN 3 720,75 €
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena bez PVN 1 333,33 €
Cena ar PVN 1 613,33 €
16E Element Manager
Cena bez PVN 1 366,67 €
Cena ar PVN 1 653,67 €
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 34,17 €
Cena ar PVN 41,35 €
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena bez PVN 15,88 €
Cena ar PVN 19,21 €
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena bez PVN 43,33 €
Cena ar PVN 52,43 €
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena bez PVN 975,00 €
Cena ar PVN 1 179,75 €
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Cena bez PVN 415,83 €
Cena ar PVN 503,15 €
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Cena bez PVN 208,33 €
Cena ar PVN 252,08 €
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 110,83 €
Cena ar PVN 134,10 €
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena bez PVN 125,00 €
Cena ar PVN 151,25 €
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Cena bez PVN 105,00 €
Cena ar PVN 127,05 €
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena bez PVN 165,00 €
Cena ar PVN 199,65 €
22R0488
31m LC/LC Fibre Cable
Cena bez PVN 45,83 €
Cena ar PVN 55,45 €
32B 8-Port Upgrade Option
Cena bez PVN 4 058,33 €
Cena ar PVN 4 910,58 €
32B Remote Switch Activation
Cena bez PVN 2 933,33 €
Cena ar PVN 3 549,33 €
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena bez PVN 2 666,67 €
Cena ar PVN 3 226,67 €
32E Element Manager
Cena bez PVN 2 725,00 €
Cena ar PVN 3 297,25 €
45W0494
SFP 4 Gbps 4 km LW
Cena bez PVN 740,83 €
Cena ar PVN 896,40 €
45W0497
SFP 4 Gbps 4 km LW 8-Pack
Cena bez PVN 6 416,67 €
Cena ar PVN 7 764,17 €
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 91,67 €
Cena ar PVN 110,92 €
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena bez PVN 104,17 €
Cena ar PVN 126,05 €
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Cena bez PVN 71,67 €
Cena ar PVN 86,72 €
45W0502
8-Port Activation
Cena bez PVN 2 150,00 €
Cena ar PVN 2 601,50 €
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez PVN 303,33 €
Cena ar PVN 367,03 €
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez PVN 142,50 €
Cena ar PVN 172,43 €
Adaptive Networking
Cena bez PVN 1 558,33 €
Cena ar PVN 1 885,58 €
Advanced Performance Monitor
Cena bez PVN 1 508,33 €
Cena ar PVN 1 825,08 €
Advanced Performance Monitor
Cena bez PVN 1 133,33 €
Cena ar PVN 1 371,33 €
Fabric Watch
Cena bez PVN 1 208,33 €
Cena ar PVN 1 462,08 €
B24 Server Application Optimization
Cena bez PVN 719,17 €
Cena ar PVN 870,20 €
45W2282
OM3 Cable LC/LC 10 m
Cena bez PVN 79,17 €
Cena ar PVN 95,80 €
Cisco MDS 9124 Express DCNM for SAN Adv. Edition E-delivery
Cena bez PVN 8 041,67 €
Cena ar PVN 9 730,42 €
DS4800 FC/SATA Enclosure Intermix Option
Cena bez PVN 4 608,33 €
Cena ar PVN 5 576,08 €
42C2071
Emulex 4Gb FC Dual-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena bez PVN 1 208,33 €
Cena ar PVN 1 462,08 €
42C2069
Emulex 4Gb FC Single-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena bez PVN 696,67 €
Cena ar PVN 842,97 €
Enhanced Group Mgmt (EGM)
Cena bez PVN 300,00 €
Cena ar PVN 363,00 €
249824E
Express IBM System Storage SAN24B-4
Cena bez PVN 2 216,67 €
Cena ar PVN 2 682,17 €
Extended Fabric
Cena bez PVN 2 700,00 €
Cena ar PVN 3 267,00 €
IBM iFlow Director
Cena bez PVN 7 291,67 €
Cena ar PVN 8 822,92 €
IBM Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
Cena bez PVN 7 171,67 €
Cena ar PVN 8 677,72 €
IBM iFlow Director MC - 14 server add on
Cena bez PVN 3 958,33 €
Cena ar PVN 4 789,58 €
IBM iFlow Director MC - Base
Cena bez PVN 12 425,00 €
Cena ar PVN 15 034,25 €
IBM iFlow Director - Level-1 to iFlow MC-Base upgrade
Cena bez PVN 7 933,33 €
Cena ar PVN 9 599,33 €
IBM iFlow Director - Level-1 to Level-2 upgrade
Cena bez PVN 3 983,33 €
Cena ar PVN 4 819,83 €
IBM iFlow Director - Level-1
Cena bez PVN 4 491,67 €
Cena ar PVN 5 434,92 €

Lapas