Jūs esat kategorijā Juniper
1 - 50 - 1818 Produkcija
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena bez PVN 297,64 €
Cena ar PVN 360,14 €
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena bez PVN 255,12 €
Cena ar PVN 308,70 €
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena bez PVN 648,00 €
Cena ar PVN 784,08 €
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez PVN 1 080,00 €
Cena ar PVN 1 306,80 €
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez PVN 907,20 €
Cena ar PVN 1 097,71 €
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena bez PVN 1 123,20 €
Cena ar PVN 1 359,07 €
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena bez PVN 1 296,00 €
Cena ar PVN 1 568,16 €
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena bez PVN 1 080,00 €
Cena ar PVN 1 306,80 €
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena bez PVN 425,21 €
Cena ar PVN 514,50 €
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena bez PVN 3 541,97 €
Cena ar PVN 4 285,78 €
QFX-SFP-DAC-10MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,10M
Cena bez PVN 149,71 €
Cena ar PVN 181,15 €
QFX-SFP-DAC-1MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,1M
Cena bez PVN 85,55 €
Cena ar PVN 103,52 €
QFX-SFP-DAC-3MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,3M
Cena bez PVN 111,22 €
Cena ar PVN 134,58 €
QFX-SFP-DAC-5MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,5M
Cena bez PVN 119,06 €
Cena ar PVN 144,06 €
QFX-SFP-DAC-7MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,7M
Cena bez PVN 128,33 €
Cena ar PVN 155,28 €
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez PVN 0,00 €
Cena ar PVN 0,00 €
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena bez PVN 106,30 €
Cena ar PVN 128,62 €
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cena bez PVN 7 559,10 €
Cena ar PVN 9 146,51 €
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cena bez PVN 107 988,75 €
Cena ar PVN 130 666,39 €
100G CWDM4 Transcivers
Cena bez PVN 12 094,65 €
Cena ar PVN 14 634,53 €
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cena bez PVN 32 396,40 €
Cena ar PVN 39 199,64 €
100G LR4 Transcivers
Cena bez PVN 17 278,20 €
Cena ar PVN 20 906,62 €
100G PSM4 Transcivers
Cena bez PVN 2 159,55 €
Cena ar PVN 2 613,06 €
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez PVN 17 278,20 €
Cena ar PVN 20 906,62 €
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez PVN 32 396,40 €
Cena ar PVN 39 199,64 €
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez PVN 64 793,25 €
Cena ar PVN 78 399,83 €
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez PVN 2 807,55 €
Cena ar PVN 3 397,14 €
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena bez PVN 32 396,40 €
Cena ar PVN 39 199,64 €
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena bez PVN 25 917,30 €
Cena ar PVN 31 359,93 €
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena bez PVN 64 793,25 €
Cena ar PVN 78 399,83 €
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena bez PVN 6 047,55 €
Cena ar PVN 7 317,54 €
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena bez PVN 32 396,40 €
Cena ar PVN 39 199,64 €
10G/40G/100G QSFP28
Cena bez PVN 185 740,65 €
Cena ar PVN 224 746,19 €
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Cena bez PVN 269 971,65 €
Cena ar PVN 326 665,70 €
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez PVN 352 043,10 €
Cena ar PVN 425 972,15 €
10G/40G/100G QSFP28, HQOS
Cena bez PVN 241 894,35 €
Cena ar PVN 292 692,16 €
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Cena bez PVN 224 616,15 €
Cena ar PVN 271 785,54 €
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN, HQOS
Cena bez PVN 291 569,40 €
Cena ar PVN 352 798,97 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena bez PVN 216,00 €
Cena ar PVN 261,36 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 15M
Cena bez PVN 237,60 €
Cena ar PVN 287,50 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 1M
Cena bez PVN 151,20 €
Cena ar PVN 182,95 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 20M
Cena bez PVN 259,20 €
Cena ar PVN 313,63 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 30M
Cena bez PVN 302,40 €
Cena ar PVN 365,90 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 3M
Cena bez PVN 151,20 €
Cena ar PVN 182,95 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 5M
Cena bez PVN 172,80 €
Cena ar PVN 209,09 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 7M
Cena bez PVN 194,40 €
Cena ar PVN 235,22 €
10G CWDM XFP, 1491 NM
Cena bez PVN 7 343,10 €
Cena ar PVN 8 885,15 €
10G CWDM XFP, 1511 NM
Cena bez PVN 7 343,10 €
Cena ar PVN 8 885,15 €
10G CWDM XFP, 1531 NM
Cena bez PVN 7 343,10 €
Cena ar PVN 8 885,15 €
10G CWDM XFP, 1571 NM
Cena bez PVN 7 343,10 €
Cena ar PVN 8 885,15 €

Lapas