Jūs esat kategorijā Lenovo
1 - 50 - 1379 Produkcija
69Y1510
675W Redundant -48V DC Power Supply
Cena bez PVN 446,00 €
Cena ar PVN 539,66 €
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 89,30 €
Cena ar PVN 108,05 €
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 79,38 €
Cena ar PVN 96,05 €
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 72,52 €
Cena ar PVN 87,75 €
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez PVN 652,68 €
Cena ar PVN 789,74 €
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez PVN 81,34 €
Cena ar PVN 98,42 €
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 361,88 €
Cena ar PVN 437,87 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 1 295,63 €
Cena ar PVN 1 567,71 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 1 269,07 €
Cena ar PVN 1 535,57 €
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 653,60 €
Cena ar PVN 790,86 €
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 2 967,44 €
Cena ar PVN 3 590,60 €
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez PVN 2 967,44 €
Cena ar PVN 3 590,60 €
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez PVN 3 405,50 €
Cena ar PVN 4 120,66 €
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez PVN 626,22 €
Cena ar PVN 757,73 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 108,78 €
Cena ar PVN 131,62 €
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez PVN 38,22 €
Cena ar PVN 46,25 €
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez PVN 43,12 €
Cena ar PVN 52,18 €
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez PVN 907,48 €
Cena ar PVN 1 098,05 €
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez PVN 753,35 €
Cena ar PVN 911,55 €
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez PVN 673,55 €
Cena ar PVN 815,00 €
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez PVN 924,14 €
Cena ar PVN 1 118,21 €
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez PVN 93,10 €
Cena ar PVN 112,65 €
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 137,20 €
Cena ar PVN 166,01 €
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 112,70 €
Cena ar PVN 136,37 €
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez PVN 4 964,70 €
Cena ar PVN 6 007,29 €
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez PVN 1 216,95 €
Cena ar PVN 1 472,51 €
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez PVN 4 013,75 €
Cena ar PVN 4 856,64 €
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez PVN 4 013,75 €
Cena ar PVN 4 856,64 €
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez PVN 4 140,50 €
Cena ar PVN 5 010,01 €
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez PVN 984,90 €
Cena ar PVN 1 191,73 €
44X4106
1.8in SSD drive bay
Cena bez PVN 226,38 €
Cena ar PVN 273,92 €
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez PVN 37,05 €
Cena ar PVN 44,83 €
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez PVN 1 096,62 €
Cena ar PVN 1 326,91 €
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 574,28 €
Cena ar PVN 694,88 €
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 381,44 €
Cena ar PVN 461,54 €
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 59,86 €
Cena ar PVN 72,43 €
00NC531
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 7 501,90 €
Cena ar PVN 9 077,30 €
00MJ154
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 1 472,50 €
Cena ar PVN 1 781,73 €
00NC656
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 7 501,90 €
Cena ar PVN 9 077,30 €
00NC658
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 11 018,14 €
Cena ar PVN 13 331,95 €
00NC533
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 11 018,14 €
Cena ar PVN 13 331,95 €
00MJ156
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 1 605,00 €
Cena ar PVN 1 942,05 €
00MJ158
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 2 548,62 €
Cena ar PVN 3 083,83 €
00NC660
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 21 719,74 €
Cena ar PVN 26 280,89 €
00NC535
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena bez PVN 21 054,85 €
Cena ar PVN 25 476,37 €
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez PVN 1 559,18 €
Cena ar PVN 1 886,61 €
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez PVN 132,30 €
Cena ar PVN 160,08 €
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez PVN 12 623,38 €
Cena ar PVN 15 274,29 €
00FN379
200GB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez PVN 1 660,12 €
Cena ar PVN 2 008,75 €
00FN389
400GB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez PVN 3 277,12 €
Cena ar PVN 3 965,32 €

Lapas