Jūs esat kategorijā Ethernet Accessories
1 - 32 - 32 Produkcija
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 92,12 €
Cena ar PVN 111,47 €
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 72,52 €
Cena ar PVN 87,75 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 108,78 €
Cena ar PVN 131,62 €
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 137,20 €
Cena ar PVN 166,01 €
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 112,70 €
Cena ar PVN 136,37 €
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez PVN 158,70 €
Cena ar PVN 192,03 €
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez PVN 304,95 €
Cena ar PVN 368,99 €
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez PVN 149,15 €
Cena ar PVN 180,47 €
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 145,04 €
Cena ar PVN 175,50 €
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez PVN 95,45 €
Cena ar PVN 115,49 €
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Cena bez PVN 152,88 €
Cena ar PVN 184,98 €
49Y7888
5m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez PVN 587,10 €
Cena ar PVN 710,39 €
81Y8297
5m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez PVN 211,85 €
Cena ar PVN 256,34 €
Brocade VDX SFP+ LR, Transceiver
Cena bez PVN 2 386,30 €
Cena ar PVN 2 887,42 €
RJ45 1Gbps Transceiver
Cena bez PVN 167,20 €
Cena ar PVN 202,31 €
00FE333
SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver
Cena bez PVN 217,95 €
Cena ar PVN 263,72 €
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez PVN 380,95 €
Cena ar PVN 460,95 €
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez PVN 591,66 €
Cena ar PVN 715,91 €
90Y9424
SFP LX Transceiver
Cena bez PVN 290,08 €
Cena ar PVN 351,00 €
00D6180
SFP+ LR Transceiver
Cena bez PVN 931,00 €
Cena ar PVN 1 126,51 €
46C3447
SFP+ SR Transceiver
Cena bez PVN 50,29 €
Cena ar PVN 60,85 €
00VX183
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena bez PVN 645,82 €
Cena ar PVN 781,44 €
00NU537
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena bez PVN 645,82 €
Cena ar PVN 781,44 €
Lenovo 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena bez PVN 69,14 €
Cena ar PVN 83,66 €
Lenovo 1m Active DAC SFP+ Cables
Cena bez PVN 138,18 €
Cena ar PVN 167,20 €
Lenovo 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena bez PVN 216,58 €
Cena ar PVN 262,06 €
Lenovo 3m Active DAC SFP+ Cables
Cena bez PVN 82,80 €
Cena ar PVN 100,19 €
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable
Cena bez PVN 164,64 €
Cena ar PVN 199,21 €
Lenovo 5m Active DAC SFP+ Cables
Cena bez PVN 196,00 €
Cena ar PVN 237,16 €
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 146,02 €
Cena ar PVN 176,68 €
1m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez PVN 105,84 €
Cena ar PVN 128,07 €
00AL533
System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
Cena bez PVN 21,86 €
Cena ar PVN 26,45 €