Jūs esat kategorijā FC/SAN Accessories
1 - 50 - 109 Produkcija
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 76,99 €
Cena ar PVN 93,16 €
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 574,28 €
Cena ar PVN 694,88 €
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 381,44 €
Cena ar PVN 461,54 €
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 46,00 €
Cena ar PVN 55,66 €
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez PVN 34,53 €
Cena ar PVN 41,78 €
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez PVN 57,45 €
Cena ar PVN 69,51 €
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 610,54 €
Cena ar PVN 738,75 €
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 401,28 €
Cena ar PVN 485,55 €
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez PVN 2 811,62 €
Cena ar PVN 3 402,06 €
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 39,87 €
Cena ar PVN 48,24 €
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 61,21 €
Cena ar PVN 74,06 €
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 631,12 €
Cena ar PVN 763,66 €
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 429,44 €
Cena ar PVN 519,62 €
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez PVN 371,24 €
Cena ar PVN 449,20 €
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez PVN 171,00 €
Cena ar PVN 206,91 €
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 82,80 €
Cena ar PVN 100,19 €
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 95,06 €
Cena ar PVN 115,02 €
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 724,22 €
Cena ar PVN 876,31 €
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 476,80 €
Cena ar PVN 576,93 €
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 51,64 €
Cena ar PVN 62,48 €
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 517,44 €
Cena ar PVN 626,10 €
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 348,16 €
Cena ar PVN 421,27 €
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 928,06 €
Cena ar PVN 1 122,95 €
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cena bez PVN 36,55 €
Cena ar PVN 44,23 €
00KF008
5m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez PVN 534,10 €
Cena ar PVN 646,26 €
90Y9433
5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 95,45 €
Cena ar PVN 115,49 €
00D5810
5m QSFP+ to QSFP+ Cable
Cena bez PVN 158,70 €
Cena ar PVN 192,03 €
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez PVN 348,16 €
Cena ar PVN 421,27 €
00D6151
7m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez PVN 115,00 €
Cena ar PVN 139,15 €
00D5813
7m QSFP+ to QSFP+ Cable
Cena bez PVN 526,30 €
Cena ar PVN 636,82 €
8-Port Activation
Cena bez PVN 1 012,00 €
Cena ar PVN 1 224,52 €
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez PVN 410,64 €
Cena ar PVN 496,87 €
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez PVN 133,79 €
Cena ar PVN 161,89 €
Adaptive Networking
Cena bez PVN 3 382,00 €
Cena ar PVN 4 092,22 €
Brocade 10G FC LWL SFP+
Cena bez PVN 1 899,24 €
Cena ar PVN 2 298,08 €
49Y4216
Brocade 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver
Cena bez PVN 251,85 €
Cena ar PVN 304,74 €
Brocade 16GB 10KM LW SFP Transceiver
Cena bez PVN 718,25 €
Cena ar PVN 869,08 €
Brocade 16GB 25KM ELW SFP Transceiver
Cena bez PVN 6 892,34 €
Cena ar PVN 8 339,73 €
Brocade 16Gb SFP+ transceiver module
Cena bez PVN 407,47 €
Cena ar PVN 493,04 €
44X1962
Brocade 8 Gb SFP+ SW Optical Transceiver
Cena bez PVN 574,02 €
Cena ar PVN 694,56 €
Brocade 8GB 10KM LW SFP Transceiver
Cena bez PVN 303,08 €
Cena ar PVN 366,73 €
Brocade 8GB 25KM ELW SFP Transceiver
Cena bez PVN 1 508,07 €
Cena ar PVN 1 824,76 €
88Y6416
Brocade 8Gb SFP+ Optical Transceiver
Cena bez PVN 69,00 €
Cena ar PVN 83,49 €
Brocade 10G FC SWL SFP+
Cena bez PVN 600,74 €
Cena ar PVN 726,90 €
Cisco Nexus B22 Fabric Extender for Flex System
Cena bez PVN 8 877,82 €
Cena ar PVN 10 742,16 €
Cisco Nexus B22 Fabric Extender with FET bundle for Flex...
Cena bez PVN 14 204,12 €
Cena ar PVN 17 186,99 €
Extended Fabric
Cena bez PVN 4 588,50 €
Cena ar PVN 5 552,09 €
FICON w/CUP Activation
Cena bez PVN 2 175,50 €
Cena ar PVN 2 632,36 €
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez PVN 424,34 €
Cena ar PVN 513,45 €
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez PVN 500,78 €
Cena ar PVN 605,94 €

Lapas