Thomas IT - vadošo informācijas tehnoloģiju risinājumu piegādātājs

Thomas IT ir dinamiski augošs IT tirgus uzņēmums, kas piedāvā augstas klases datortehniku un programmatūru, konkurētspējīgas cenas un augstu produktu pieejamību. Mūsu galvenais birojs atrodas Katovicē Polijā, bet savus pakalpojumus sniedzam arī ārvalstīs. Kopš 2010. gada veiksmīgi strādājam Polijas un Vācijas tirgū. 2015. gada sākumā esam paplašinājuši savu darbību arī uz Rumāniju un Ungāriju. Pašlaik piedāvājam savus produktus un pakalpojumus 15 Eiropas valstīs. Starp mūsu piedāvāto produktu ražotājiem ir: APC, Cisco, Eaton, Juniper, Microsoft, Red Hat, Suse Linux, Fortigate, HP, IBM, Lenovo, Huawei, Nec un Netgear. Priecājamies, ka varam piedalīties pasaules augstākā līmeņa ierīču un tehnoloģiju piegādē. Atbilstošu risinājumu izvēle ir mūsu stipra puse!

Mūsu uzņēmumā strādājošie augstas klases speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties ierīces, kas atbilst individuāliem parametriem, un, bez šaubām, piedāvās Jums konkurētspējīgas cenas. Mēs nodrošinām produktu un pakalpojumu augstu kvalitāti. Visi produkti, kurus mēs pārdodam, ir paredzēti Eiropas tirgum un tiem ir ražotāju garantijas.

Mums ir svarīgākā mūsu un Jūsu uzņēmuma attīstība!

Sadarbojamies ar komerciāliem un publiskiem klientiem. Kopš 2010. gada mums izdevās piesaistīt plašu klientu loku, kuru vidū ir daudzi zināmi poļu uzņēmumi, piemēram, VECTRA S.A., Bank Zachodni WBK, Mostostal Warszawa, Techland Sp. z o.o., PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Mūsu klienti ir arī daudzas Polijas valsts iestādes, piemēram, pašvaldības, slimnīcas, zinātniskās un nodokļu iestādes, Sociālās apdrošināšanas iestāde (Zakład Ubezpieczeń Społecznych). Aicinām Jūs apskatīt sadaļu “Klienti”, kur pieejamas mūsu klientu izsniegtās atsauksmes..

Vai Jūs joprojām domājat, vai veikt pirkumu pie mums?

Mēs piedāvājam augstas klases ierīces un nodrošinām profesionālu pakalpojumu gammu, bet vispirms vienmēr esam atklāti klientiem. Palīdzēsim Jums pieņemt optimālus lēmumus, lai Jūsu uzņēmums kļūtu par vienu no vislabāk datorizētām organizācijām tirgū. Mūsu lielākā ambīcija ir pārliecināt potenciālus klientus, ka Thomas IT ir uzticams un drošs partneris.

Sāciet sadarbību jau šodien — zvaniet vai rakstiet mums!